25 Ağustos 2015

Turkcell Telefon Çekmiyor...

Üsküdar Altunizade mahallesinde çalışıyorum. Aylardır Turkcell'e hem telefonla hem de sosyal medyadan ulaşıp hattımın çekmediğini dile getirdim. Yahu bir firma bu kadar mı vurdum duymaz olur. Ay başında fatura göndermeyi, boy boy reklam yapmayı biliyorlar ama iş hizmete geldiği zaman "0".

Bu durumu takip edeceğimiz bir yasal süreç yok mudur Allah aşkına. Biz böyle firmaların böyle berbat hizmetleri ile iletişim kurmaya "çalışmaya" mecbur muyuz?

Uğur 390 Okunma

Cevaplar

 • Uğur08 Eylül 2015

  Düzelen bir şey yok. Dolandırıcı mısınız anlamış değilim. Hemen işlem başlatıyorum. Taahhüdümü iptal edip bir daha kullanmamak üzere türkcelli bırakıyorum...

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2015

  Müşterimiz ile 26.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur25 Ağustos 2015

  Sizlere ulaşmadığım kanal kalmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman, karşılık olarak "yaklaşık 3 4 aydır bölge genelinde sıkıntı var, bu belki yarın, belki 2 ay sonra düzelir. Siz telefonunuz çekmediği zaman bir telefonu açıp kapatın. " şeklinde tamamen amatör ve karadüzen bir yorumla karşılaştım. Yahu bir inceleme yapın. Bir bakın bakalım sorun bende mi sizde mi. Böyle hizmet olmaz. Böyle bilgilendirme olmaz. Madem söylediğiniz süre boyunca sıkıntı yaşıyoruz, o zaman bu aksaklığınızı faturalara yansıtın. Her ay aynı parayı "sanki aynı kalitede hizmet veriyormuşçasına" talep etmeyin...

 • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön