31 Ekim 2016

Turkcell Telefon Çekmeme Problemi...

Yeni taşınılan binada Ümraniye'nin en kalabalık mahallesinde bu devirde telefonun çekmeme problemi biraz enteresan olsa gerek. Konu müşteri hizmetlerine iletildi. Onlarda bir uygulama indirip çekiş performansını ölçmemizi istediler. Nihayetinde çekim gücü çok zayıf olduğunu ve konuyla ilgili kayıt açacaklarını söylediler. Durumun geçici olduğu ve problemin giderileceği söylendi. Aradan 2 hafta geçti herhangi bir düzeltme olmadı. İkinci defa müşteri hizmetlerine bilgi verildi. Yeniden kayıt açacaklarını söylediler (nereye kadar sürecek kayıt açma işi bende merak etmekteyim) bu firmanın Türkiye'nin %99'unda çekiyor diye dağ başlarında şelale içlerinde reklamları vardı. Şimdi düşünüyorum benim ödeme taahhüdüm olsa firmadan kaynaklı bu problemlden dolayı hattımı iptal etmeye kalksam ne diyecekler. Hop ama sözleşmede taahhüdün var öde bakalım parayı diyecekler muhtemelen.

Sezer 301 Okunma

Cevaplar

 • Sezer10 Kasım 2016

  Merkezi bir yerde bile bağlantı problemini çözemeyeceklerine dair mesaj attılar. Buradan müşterimizi aradık, bilgi verdik diye şikayete cevap vereceğinize; biz bağlantı problemini çözemedik, merkezi yerlerde bile çekmeyebiliyor telefon diye de yazın ki herkes görsün.

 • Sezer03 Kasım 2016

  Problemin çözümüne 528 saat (22 gün) içinde çözeceklerini söylediler. Yine kayıt açıldı. Enteresan olan her taraf müşteri temsilcisi beni telefonda beklemeye aldığında çalan müzik... . İle bağlıyız biz... . İle bağlıyız biz Turkcell ile bağlan hayata... Diye devam ediyor. Bari bağlantı problemini çözemediğiniz ve 21 gün sonra bile problemi çözebileceğiniz ihtimal olan insanlara dinletmeyin bunu:)

 • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

  Müşterimiz ile 03.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön