16 Temmuz 2016

Turkcell Teknoloji ve Hizmet Çağında Olaya Bakar mısınız?

Benim fatura tarihim gelmeden internetim bitti ve başka internet ulaşımım olmadığı bir yerde Turkcell'i aradım sadece haftalık 1 GB sundu. Diğer internet paketleri dedim müşteri temsilcisine bağladı. Sadece haftalık 1 GB alabilirsiniz diyor.

Neden aynı paraya zaman sınırı olmayan 1 GB almak varken bunu alayım, neden sadece bunu alabiliyorum diyorum. Efendim maalesef bilmem ne bir şeyler anlatıyor. 2016 yılında hizmet bu mudur diyorum, çok haklısınız başka bir telefondan girip alın diyor. Şaka gibi paramla istediğimi alamıyorum. Senin internetin bitti muhtaçsın, dediğimi alabilirsin sadece diyor yani.

Yasin 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 20.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön