17 Eylül 2015

Turkcell Teknik Servisi Oyalıyor!

Turkcell'den hattın üstüne almış olduğum LG g4 markalı cihazım 09.08.2015 tarihinde yazılım yüklemesi hatası ile açılmıyordu. Aynı tarihte Denizli Forum Çamlık Turkcell mağazasından teknik servise gönderdim. Gönderdiğim süreçten itibaren telefonumun hangi aşamada olduğunu öğrenmeye çalıştığımda her defasında başka bir şeyler söyleyip beni oyaladılar.

Telefonumu Erzurum Başarı Teknik servise gönderdiklerini söylediler. Yasal süre 20 iş günü olmasına rağmen bugün 33. iş günü. 07.09.2015 tarihinde ise yenisini göndereceklerini bildirdiler. Ve hala telefonum ortada yok. Bayi çalışanları ve Turkcell müşteri hizmetleri bizim sorunumuz değil deyip ilgilenmiyorlar mağduriyetimi gidermiyorlar.

Nesrin 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nesrin18 Eylül 2015

    532 numaralı müşteri hizmetlerini ulaşabileceğimi hatırlatmışsınız fakat şikayetimde okuduğunuz üzere zaten arayıp bir sonuç alamadım.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön