Turkcell Teknik Servis Telefonumu Göndermiyor!

Yıldıray E. |

28.08.2014 tarihinde arızalanan cep telefonumun ,aldığım bayiye ve bana teslim etmeleri gereken 21 yasal iş gününün geçmesi bugün tam 18 gün oldu.Yetkili bayi Eskişehir'de bulunan Aktif Pazarlama.Teslim etmelerini bırakın elimizde telefon yok gidin bizi Tüketici haklarına şikayet edin diyerek bir de işin içinden sıyrılmaya çalışmaktadırlar.

Çalışan kişiler bizle muhatap olmayın KVK ile bu işi çözün diyerek kendilerini bu konunun dışına çıkarmaktadırlar.Bu nasıl bir kurumsal anlayıştır çözmek mümkün değil.Yardımcı olmaları gerekirken bana şikayet edilmeleri için yer göstermektedirler.Olmayan telefonumun fatura üzerinden taksidi ödüyorum dememe rağmen peşin alsaydınız gibi kelimeler söylediler.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldıray E.
  14 Eylül
  12:58

  Şikayetim bir sonuca ulaşmadı

 • Yıldıray E.
  14 Eylül
  12:54

  Şikayetim henüz çözülmedi.

 • 10 Eylül
  12:05

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Eylül
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.