Ozan D. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler. Sorunum halloldu.

Turkcell Tekirdağ Tekira Avm Bayii!

Ozan D. |

Oğlumun kontörlü kullandığı hat için bayi "faturalıya geçirelim hem çok konuşur hem daha fazla internet kullanır" dedi. Çocuk kullanıyor kullanım aşımı olur yüksek fatura gelir gerek yok dedim " yok ağbi sabit ücret hiç fazla gelmeyecek" dedi ve 31 TL gibi sabit fatura ile beni ikna etti. İl fatura ödemeye gittim 41 TL çıktı. Bu ne dedim SMS falan filan dedi. Neyse dedim bundan sonrakiler gelmesin ona göre ayarlayın dedim. " Tamam ağbi" deyip gönderdiler beni yine. Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve 80 TL'nin üstünde fatura geleceğini "akıllı tarifeye" geçmediğimi söyledi.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan D.
  18 Şubat
  12:21

  Teşekkürler. Geç de olsa sorunum çözüldü.

 • Ozan D.
  18 Şubat
  12:20

  Teşekkürler. Sorunum halloldu.

 • Ozan D.
  13 Haziran
  14:51

  İlgileniyoruz size dönüş yapacağız diyorlar ama 1 aydır elle tutulur bir gelişme yok. \"Haklısınız\" deyip beni yatıştırıyorlar sonrası yok.

 • 26 Mayıs
  11:51

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Mayıs
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.