Turkcell Tek Taraflı Fesih İşlemi!

Aylin Y. |

İlgili hattım isteğim dışında Turkcell tarafından fesih ediliyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, internet sitesinden şikayet formu doldurmak istiyorum sistemi izin vermiyor, hattım tek taraflı olarak. Turkcell tarafından fesih ediliyor. Bu fesih sonucunda oluşacak kampanyalı hattın feshinden dolayı 1.200-tl'nin tarafıma faturalanacağı belirtiliyor.

Kesinlikle bana haber verilmeden tek taraflı fesih edilen hattıma ait şu an herhangi bir borç yok ve daha sonra iptalden dolayı çıkartılacak tüm cezai şartları ödemeyeceğimi buradan veyan ediyorum. Hattımın kapatılması ile numaramın elimden alınması ile zaten yeteri kadar mağdur oluyorum. Konunun acilen çözümlenmesini rica ediyorum

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife İptal Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  14:10

  Müşterimizi 02.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Ağustos
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.