23 Ağustos 2013

Turkcell Tebliğ Edilmeden Başlatılan Haciz!

2002 yılında Turkcell'e ait faturalı hattımı kapattırdım. Üzerinden 6 sene geçtikten sonra bana hattımın icrada olduğunu söylediler. Mesaj attılar kısacası. Bir Turkcell bayisine gittim onlarda hattımın icrada olduğunu 1 TL'lik borcumun dosya masraflarıyla 150 küsür olduğunu söylediler.

Adres değişikliği sebebiyle elime ulaşmayan bu borç ne hikmetse aynı operatördeki hattıma icra borcum olduğuna dair bir mesajla iletildi. Mahkeme açıldığından haberim yok elime ulaşan yazılı bir bildirim yok. Ben bunu ciddiye almadım bir 5 sene de böyle geçti. Dün Uşkay Hukuk Bürosu'ndan aradılar ve 400 küsür borcun 198'ini yatırmazsanız haciz işlemi başlatacağız dediler. Bu konuda şikayetçiyim.

Cüneyt 74 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt 02 Eylül 2013

  Turkcell bu konuda hiç bir şekilde benimle iletişime geçmedi ve sorunu çözümlemedi.

 • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizi 02.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Cüneyt 29 Ağustos 2013

  Mesaj dışında bir geri dönüş olmadı

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön