16 Mart 2016

Turkcell Tavşanlı'da Turkcell Şebeke Sıkıntısı.

Birkaç ay önce Kütahya/Tavşanlı' ya taşındım. Senelerdir daha kaliteli hizmet alabilmek için diğer operatörlere kıyasla daha fazla para ödediğim Turkcell hattım yeni evimde çekmiyor. Müşteri hizmetleri, 23.02.2016 tarih ve 553***** no.lu başvurum sonucu inceleme yaptıktan sonra ilgili sokakta şebekenin yetersiz olduğunu söyleyip verici yerleştirme konusunda kendilerine yardımcı olabilir miyim diye sordular, yardımcı olamayacağımı söyledim. Birkaç gün sonra müşteri hizmetlerini tekrar arayıp evimde telefonumu kullanamadığım için mağdur olduğumu, tarifemin ise 1 yıl taahhütlü olduğunu, şebeke iyileştirilene kadar taahhüt cezası uygulanmadan daha düşük bir pakete geçmek istediğimi söyledim ama kabul edilmedi ve paket değiştirir veya numaramı taşırsam yaklaşık 140 TL ceza ödemem gerektiği söylendi. Yıl 2016 olmuş Kütahya/Tavşanlı/Yenimahallede Turkcell çekmiyor ve Turkcell müşterisine yardımcı olmuyor.

Ömer 77 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Mart 2016

    Ever, 24.02.2016 tarihinde enayi müşterinize "başının çaresine bakması" hususunda bilgi verdiniz.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.02.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön