12 Kasım 2013

Turkcell Tarifemi Değiştiremiyorum!

Turkcell Gölcük Bayisinden bir adet cep telefonu cihazını kredi kartımla almak isterken faturamın üstünden almam taktirde daha avantajlı olacağımı ve istediğim zaman geri kalan taksitlerin ödenmesi ile birlikte istediğim tarifeye geçebilir ve ya gsm şirketimi dahi değiştirebilme bilgisi tarafıma beyan edildi.

Şu anda ise tarifemi değiştirmek istediğim de veya başka bir işlem yapmak istediğimde karşıma 100 küsür tl ek ücret çıkarıyorlar ve hiç bir şekilde bir çözüm üretilmiyor. Şuan da Turkcell'den hali hazırda 3 tane aktif olarak kullanılan hattım bulunmaktadır 2 tanesini en kısa zamanda kapatıyorum ve son hattım için ise herhangi bir çözüm olmazsa o da kapanacaktır.

Mehmet S. 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 14.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kontrat süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön