22 Nisan 2013

Turkcell Tarifemi Değiştiremiyorum!

Ben taahhütlü Turkcell müşterisiyim mayısın 15 inde taahhüdümün süresi doluyor ve yeni gördüğüm bir kampanya hoşuma gitti ( 400 DK ) (2000 sms ) tam bana göre bi tarife. müşteri hizmetlerini aradım sözleşmem bitince bu tarifeden yararlanmak istediğimi gerekirse 1 sene
sözleşmede bu tarife için yapabileceğimi belirttim fakat beni üzdüler sadece faturasız hattan faturalı hatta geçen Turkcell liler içinmiş. Bende Turkcelliyim neden istediğim tarifeyi alamıyorum?

Ziya 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizi 24.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön