01 Kasım 2016

Turkcell Tarifelerin Her Biri Gizli Ceza Yüküyle Dolu!

Elbette diğer operatörlerde aynı ancak Turkcell kadar arkadan bıçaklayanı da görülmemiştir. 4 GB internet paketini 50 TL'ye olan bir önerildi. O zaman net kullanımımız yoğun olduğu için kabul edip paketi aldım. Paketin altında incecik yazıyla yazılmış cezai yaptırımları olan bir paketmiş. Bana tam 182 TL ceza faturası yollamışlar. Düşünün T***'den 4 GB interneti 19 TL aldım. Tabiatıyla Turkcel'e 50 TL verince bunun cezası olabilecek bir paket olduğunu düşünmedim. Meğer çok daha pahalıymış. Evet başka operatöre geçtim. Diğerine de geçerim. Ama emin olduğum bir şey var ki; ne ailem ne de ben asla bir daha Turkcell'i olmayacağız. Var olan Superonline aboneliğimi, Vınn aboneliğimi ve ailemde de olan 3 Turkcell hattını kapattırmak için işlemlere başladım.

Volkan 300 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 27 Aralık 2016

  Uzak durun Turkcell den... Bu kadar pahalı bu kadar müşterisini soymaya çalışan bir operatör daha yok

 • Volkan 07 Kasım 2016

  Aradığınız doğru. Ama ben öğretmenim ve derste oluyorum. Saat 16 dan sonra arasanız sevinirim

 • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

  Müşterimizi 03.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön