Turkcell Tarifeleri Otomatik Olarak Aktif Hale Getirmiyor.

Muhittin A. |

Kullanmış olduğum ön ödemeli Turkcell hattımda yıldız tarife tanımlıydı. Tarifemin süresinin bittiğini belirten herhangi bir uyarı mesajı almadım. Tarife süremin bittiğini fark ettikten sonra 3 TL yükleme yaptım fakat üç gün sonra bakiyem kalmadığından dolayı arama yapamayacağım şeklinde bir hata aldım.

Müşteri hizmetlerini aradığımda yükleme yaptıktan sonra tarifenin aktif hale gelebilmesi için 24 saat beklemem gerektiğini söylediler. Yükleme yaptıktan sonra, 3G bağlantısı kullanıldığından dolayı 30TL'lik bakiyem 100KB'ı 1TL olan internet ücreti sebebiyle 3 gün sonra bitmiş dediler.

Yapmış olduğum 30TL'lik ücretin nakit iadesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  15:13

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Temmuz
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.