13 Nisan 2016

Turkcell Tarifelerdeki Ayrım.

Turkcell eski müşterilerini hiç önemsememektedir. 3- 4 yıl önce Turkcell'e geçen birine 29 liraya verdiği tarifeyi 17 yıldır Turkcell 'de olan bana 39 liraya vermektedir. Nasılsa bu eski müşteri gitmez diye düşünüyorlar ama eski müşterilerine çantada keklik gözüyle bakılmaması gerektiğini bu şikayetimle birlikte Turkcell' den hattımı taşıyarak göstereceğim.

Gökhan 85 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan29 Haziran 2016

    12 Nisan'daki şikayetime zaman makinesi kullanarak geriye gidip 9 Nisan da cevap vermiş Turkcell şaka gibi. Zaten ben de hattımı Turkcell den Vodafone a taşıdım bu ilgisizlikten sonra

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.04.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön