Turkcell Tarife Yanıltmacası Yapılıyor!

Gamze T. |

Ben Turkcell platin müşterisiyim. Geçtiğimiz haftaya kadar 85 TL ücret ile 2000 dk, 1000 sms, 2 GB'lık bir paket kullanıyordum. Turkcell'den aradılar. İnterneti çok kullandığımı eğer 95 TL'lik pakete geçersem 1000 dk, 1000 sms ve 4 GB internete sahip olacağımı böylesinin daha avantajlı olacağını çünkü 85 tl'lik tarifeme haziran ayında zaten zam geleceğini söyledi. Ayrıca platin müşterisi olduğum için 95 tl'lik tarifeye geçtiğimde Samsung ice 4 telefonunun da hediye edileceği cihaz için kesinlikle bir ücret ödemeyeceğimi söyledi. Tamam dedim ve dün öğrendim ki aslında 1000 dk, 1000 sms, 4 gb interneti olan paketin fiyatı normalde 64 tl imiş aradaki farkta cihazın taksitiymiş.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  13:01

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gamze T.
  26 Eylül
  15:37

  En kısa süreyi çok merak ediyorum gerçekten.Şu anda öngördüğünüz süre 240 saat.

 • 26 Eylül
  15:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.