20 Eylül 2014

Turkcell Tarife Ücreti Kesimi Sorunu!

Geçen aya kadar A** operatöründe idim hiç memnun kalmadığım ve Turkcell'in kalitesine güvendiğim için Turkcell'e geçtim. Hazır kart 500 DK, 1 GB internet 19 TL kampanyasına katıldım. Turkcell'den gelen mesajda tarifemin otomatik yenileneceği yazıyordu, dün hesap kesim tarihimin son günü olduğu için hesabıma 20 tl yükledim, bu sabah kalktığımda yatırdığım paradan 5 tl 'nin internet paketim olmasına rağmen kesildiğini gördüm.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana söylenen haklı olduğum fakat bir şey yapamayacakları sistemin 24 saat içinde güncelleme yaptığını ve şu an hesabımda 15 tl kaldığından dolayı tarifemin yenilenemeyeceği söylendi. Şu halde ne önemi kaldı bu tarifede olmamın.

Yüsel. 131 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimizi 30.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön