13 Ekim 2016

Turkcell Tarife Kullanım Sözleşme Bitişinin Haber Verilmemesi...

Hattımızı aldığımız günden beri Turkcell müşterisiyiz, bu da yaklaşık 17-18 yıllık artık dinozorlaşmış bir Turkcell'li yapıyor bizi. Büyüklüğü ile bildiğimiz Turkcell firması müşterilerimizi nasıl yorarızın, nasıl memnuniyetsiz bırakırızın araştırmalarını çok iyi yapmakta olduğunu görmekteyiz. Konuya gelecek olursak yine sözleşme sonunu geldiğini ileten bir mesaj sonrası yenilemiş olduğumuz tarifemizi tarife süresinin dolduğunu hatırlatan bir mesaj gönderimi gibi bir hizmetin bulunmadığını iletmekteler. Bu yönde bir önceki sözleşmede uygulanan bir hizmetin son sözleşmemde hizmet yok açıklaması gülünç bir açıklamadır. Turkcell gibi bir firmaya yakışmadığı düşüncesiyle mağduriyetin giderilmesini rica ederim. Operatör değiştirme fikrinin zorla aklımıza sokulmaması temennisiyle...

Özkan 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 15.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife alternatifleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön