18 Haziran 2014

Turkcell Tarife Hakkında Yanlış Bilgi Vererek Sözleşme İmzalattı.

Yanlış bilgi verilerek bir yıllık sözleşme imzalatıldı mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ali 435 Okunma

Cevaplar

  • Ali21 Haziran 2014

    Siz ulaşamadıktan sonra bana mesaj attınız ilerleyen saatlerde konuyla ilgili size tekrar döneceğiz diye fakat tekrar dönmediniz. Bunun üzerine bana bu mesajı atıyorsunuz. Turkcell' in böyle konularda daha özenli olduğu kanaatindeydim fak bu son müşteri hizmetleri ve bayinizle yaşadığımız sıkıntılar maalesef beni yanılttı. Konuyla ilgili umarım geçerli bir açıklamanız olur.

  • Turkcell Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizi 18.06.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön