16 Mart 2013

Turkcell Tarife Geçişleri!

16.03.2013 Tarihinde Ben Yaptım 700 tarifesinden Ben yaptım 500 tarifesine geçiş için sms yoluyla talepte bulundum.Bir önceki ay kullandığım karma 500 paketinden geçiş talep ettiğimde fatura kesim tarihinden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz diye sms geldi ve paketin hemen geçmediği için ben o ay dakika aşım ücreti ödedim.

Bu ay paketimi düşürmek istediğim için sms ile yaptığım talep hemen kabul edildi ve çift paket tutarını hattıma yansıttılar ve tarifemden 600 dakikam silindi.Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede yapılacak bir şey olmadığı söylendi.Kısacası Turkcell işine geldimi tarife değişikliğini hemen yansıtıyor, işine gelmeyen durumlarda fatura kesimden sonra tarife geçerli oluyor.

Erdem 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön