08 Nisan 2013

Turkcell Tarife Değiştirme!

6 ay önce tarife değişikliği için müşteri hizmetleri ile görüştüm ve onların da önerileri doğrultusunda tarifemi değiştirdim. Bu değişiklik sırasında sorduğum "seçtiğim tarifeyi daha sonra değiştirmek istersem ücret ödeyecek miyim?" soruyu "bir kez ücret ödemeden değiştirebilirsiniz" olarak cevapladılar.

Fakat daha sonra tarifemi değiştirmek istediğimde bana üst seviye tarifelere geçiş yapabileceğim bu durumda o bir kez değiştirme hakkımı kullanmış oluyorum, alt seviyedeki tarifelere geçiş için ücret ödemem gerektiğini söylediler. Tarife değiştirdiğim sırada bana söylenenleri söylediğim de ise hatanın müşteri temsilcisine ait olduğunu ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler.

Rasim 211 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön