31 Ekim 2016

Turkcell Tarife Değişikliğine İzin Vermiyor.

Turkcell adresinde belirtildiği üzere fatura kesim tarihim olan 25 Ekim tarihinde hesabım uygulaması üzerinden tarife değişikliğinde bulundum. Fatura kesim tarihi geçmemesine rağmen tarifemin 25 Kasım'da aktif olacağı iletildi. Bu aradaki dönemde 69 TL'lık haksız bir fatura ödemeye zorlanıyorum. Adreste şu kanallardan ulaşırsanız tarifeniz değişir demiyor. Kendi belirttiğiniz bir hakkı müşteriniz olarak istemekteyim. Haksız fatura tutarının düşmesini ve tarifemin düşmesini ivedilikle istiyorum.

Celalettin 123 Okunma

Cevaplar

  • Celalettin01 Kasım 2016

    Bana herhangi bir bilgi iletilmedi. 29 unda müşteri hizmetleri ile tamamen farklı bir konu için konuştuk. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön