30 Aralık 2013

Turkcell Tarife Değişikliğinde Sorun Yaşatıyor!

Daha önce yıllık minik paket aboneliğim vardı. Paket bitmeden bir kaç gün önce Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp yenilemelerini başka bir pakete geçmek istediğimi söyledim. Fakat bana paketin aboneliğinin bittikten sonra aramamı söylediler. Şimdi yenilediğimde bir sonraki fatura döneminden sonra aktif olacağı iletiliyor. Ben bir ay neden fazladan fatura ödeyeyim. Daha önce yıllık minik paket aboneliğim vardı paket bitmeden bir kaç gün önce Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp
yenilemelerini başka bir pakete geçmek istediğimi söyledim. Fakat bana paketin aboneliğinin bittikten sonra aramamı söylediler.

Zişan Ç. 40 Okunma

Cevaplar

  • Zişan Ç.10 Ocak 2014

    Hala çözüm bulunamadı

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizi 07.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön