29 Ocak 2014

Turkcell Tarife Değişikliğinde Mağdur Etti!

Turkcell'de bulunan hattımı aşırı pahalı olduğu için başka bir operatöre taşıma talebim olmuştur fakat Turkcell bu taşıma talebini 8 gün bekleterek bana bir fatura daha kesmiş ve fatura kesiminin hemen arkasından taşıma işlemi gerçekleşmiştir. Yapılan karşısında ne diyeceğimi bilmiyorum ama önüme gelen herkese anlatarak hat taşımaları için durumu anlatıyorum. Sekiz yıldır Turkcell kullanıcısıyken ne kadar mağdur edildiğim de cabası tabi. Bundan sonra taşıtacağım her hat cevabım olacak...

Cevdet 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön