03 Eylül 2013

Turkcell Tarife Değişikliğinde Fazla Ödediğim Miktarı İade Etmedi!

Haziran sonunda tarife değişikliği için yaptığım başvuruyla Turkcell'in saha elemanlarının imzalatacağı taahhütle şu an kullandığım tarifeye geçiş yaptım. Sahadaki elemanın taahhüdü haziran sonunda almış olmasına rağmen işlemi temmuz ortasında yapması nedeniyle bir ayda iki farklı tarifenin ödemesini yapmak zorunda kaldım.

Şikayet olarak müşteri temsilcisiyle ilgili birime aktarmış olduğum ve ilgili çalışanların yanlışlık nedeniyle 115-TL fazla ödeme yaptığımı tespit etmelerine rağmen geri ödeme yapılmadı. Geri ödeme için saha elemanının onayının olması gerektiği iletildi. Sahadaki elemanın yanlışı ile yapılan ödemenin iadesi için yine aynı kişinin onayının aranması mantık dışı.Mağdurum.

Ali 53 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı06 Eylül 2013

    Şikayetvar'a yazmadan önce defalarca aramama ve başvurmama rağmen herhangi bir çözüm üretilmemişti. Çözümsüz kaldığı neredeyse kesinleştiğinde Şikayetvar'a yazdım ve çok net bir şekilde geri ödeme yapılacağına dair geri dönüş yapıldı.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön