Turkcell Tarife Değişikliğinde Bilgi Verilmedi.

Sercan P. |

Turkcell 17.07.2014 tarihinde Turkcell Müşteri Temsilcisi tarafından arandım ve full paket tarifemde aylık kullanımlarında 2GB olan internet paketinde paket aşımları olduğu ve dilerseniz internet paketini 4GB çıkarma önerisinde bulunuldu ve sadece mevcut tarifeme 5 TL. ekleneceği bilgisi verilerek internet paketinin 4GB çıkarılmasına onay verdim. Ancak tarifemde kullanmış olduğum Turkcellilerle haftada 2 gün bedava hakkımın iptal edildiği mesajını aldım. Bu konuda arandığım tarihte iptal olacağına ilişkin bir bilgi verilmedi . Bu sebeple yapılan iptal işlemini kabul etmiyorum. Bu durum düzeltilmediği takdirde 15 yıllık hattımı başka bir GSM operatörlüğüne taşıyacağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Bilgilendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  08:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Temmuz
  13:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.