21 Ekim 2016

Turkcell Tarife Değişikliği Zamanında Yapılmamış.

Bahsi geçen hattın 1 yıllık taahhütlü tarifesi ağustos ayında bitmiştir. Tarifenin bitiminde ilgili firma tarafından mesaj atılmış ve telefonla aranmıştır. Telefon kullanıcısı oğlum okulda olduğundan telefona cevap verememiştir. Bunun üzerine biten tarifenin üst tarifesi olan 69 TL'ye yükseltildiği öğrenilmiştir. Bunun üzerine 532 no'lu hattan müşteri hizmetleri ile irtibatta geçilmiş, tarife değişikliğinin habersiz yapıldığı bildirilmiştir. Bu ay 69 TL'nin ödenmesi gerektiği bir sonra ki ayda eski tarifeye geçirileceği müşteri hizmetleri tarafından tarafımıza bildirilmiştir. Bu ay yaptığımız incelemede 69 TL'lik tarifenin hala devam ettiği görülmüştür. Müşteri hizmetlerine yapılan müracaattan sonuç alınamamıştır. Tarife değişikliğinin görevli personel tarafından zamanında yapılmadığı bize bildirilmiştir. Mağduriyetimizin ilgili firma yöneticisi tarafından giderilmesi hususunu arz ederim.

Metin 272 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2016

    Müşterimizi 14.11.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Metin27 Ekim 2016

    Kusura bakmayın müşteri hizmetleriniz hikaye konuyu çözecek yetenekte değiller ilgili firma temsilcisinin aramasını isterim

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön