Turkcell Tarife Değişikliği Yapılmıyor!

Şener A. |

Hizmet kalitesi açısından üst seviyede gördüğüm Turkcell'in yaklaşık 10 yıldır, sadık faturalı müşterisiyim, 06.05.2015 itibarıyla biten senelik taahhütlü tarifemi, kamuda çalıştığım için şartları bana daha çok uyan "akıllı kamu 3 gb" tarifesiyle değiştirmek istedim fakat Turkcell müşteri hizmetleri bunun mümkün olmadığını belirtti.

Numara taşıyıp gelen veya yeni numara alan müşteriler bu tarifeyi seçebilirken, benim gibi uzun yıllar Turkcell kullanan kamu mensubu birine bu tarifeyi seçtirmemek garip doğrusu. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum, çözülmediği takdirde farklı operatörlere numaramı taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şener A.
  08 Mayıs
  12:57

  Müşteri memnuniyetini öne alan bir konuşma değildi, standart prosedürlerden bahsettiler ve sorunumu çözmeye yönelik bir uygulama olmadı

 • 08 Mayıs
  11:33

  Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Mayıs
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.