19 Ağustos 2013

Turkcell Tarife Değişikliği Yapılamıyor!

Turkcell hat kullanıyorum. Hattımın üzerine telefon aldım. Tarife seçmem gerektiği söylendi. Annem için aldığım için dakikanın olduğu tarifeyi seçmek istedim . Ancak SMS internetin olduğu Hepsi 300 Paketini seçmemin daha mantıklı olduğu söylendi. Memnun olmadığım takdirde tarifenin değişebileceği söylendi.

Anneme son gelen faturada 110 TL ödedim. SMS ile internet hiç kullanılmıyor. Tarife değişimi için başvurduğumda ise değişim olmayacağı söylendi. Mağduriyetimin giderilmesini söylediğimde de işlem yapılmadı . Hukukî yollara başvurmayı düşünüyorum.

Gökhan 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 21.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize sözleşmeli cihaz kampanyaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön