07 Mayıs 2016

Turkcell Tarife Değişikliği Yapılamadı!

Hat sahibinin kamu personeli olduğunu daha önce size evraklara beyan etmesine, daha önce kamu tarifeleri kullanmasına rağmen; müşteri hizmetleriniz hat sahibinin 'Akıllı Kamu 3 GB" tarifesine geçebilmesi için iletişim merkezlerine gidip; tekrar ilgili evraklarla başvuru yapmasını belirtmiştir. Hat sahibi, 06.05.2016 günü İzmir/Buca Turkcell iletişim merkezine giderek yaptığı başvuruda, sistemin bu pakete geçmesine izin vermediği bilgisiyle istenilen tarifeye geçişi sağlamamıştır. İnternet sayfanızda, tarife ile ilgili geçiş gereklilikleri yerine getirilmesine rağmen; istenilen tarifeye büyük talihsizliktir. Müşteri hizmetlerinizle çözülmeyen konuyu, iş yerinden 1 saat izin alarak çözmeye çalışan kamu personeli hat sahibi anlam verilemeyen açıklama ('sistem bu tarifeye izin vermiyor') ile mağdur edilmiştir. Bu mağduriyetin acil giderilmesi rica olunur.

Mustafa 259 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 07.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Akıllı Kamu 3 GB tarifesinin kriterleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön