Turkcell Tarife Değişikliği Sorunu.

Dilek B. |

Uzun yıllardır Turkcell'in hazırkart müşterisiyim. Ben paket tarifemi değiştirmek istediğimde bana zorla eski paket tarifemi kullanmam gerektiği yönünde baskı uyguluyorlar. Ben 500 dakikalık konuşma paketi kullanmak istemediğimi bana 250 dakikalık konuşma paketinin yeterli olacağını ifade etmek için bir tane müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Ben istediğim zaman paket değişikliği yapamıyorum. Niye; çünkü ben daha önce 500 dakikalık ayda 25 TL vererek paket almışım. En az yine bu kadarlık bir ödeme yapmam gerekiyormuş. Benim için şuanda 250 dakikalık konuşma paketi yeterli. Aylık 15-20 TL arasında bir fiyat benim için uygun. Yok eğer olmuyor ise de operatörümü değiştirmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  09:37

  Müşterimizi 21.02.2015 ve 23.02.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Şubat
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.