09 Şubat 2015

Turkcell Tarife Değişikliği Problemi!

Ağustos ayında cihaz kampanyasından faydalanarak bir tarife ile birlikte cihaz aldım. Daha sonra net paketi yetmediğinden platin pakete geçmek istedim. Cihaz kampanyam bulunuyor ve hattın yasal sahibi değilim. Buna rağmen 532 müşteri hizmetlerinde bana sorgu yapmadan geçişimi onayladılar. Öğrenci olmam sebebiyle 150-200 TL gelen aylık faturayı ödeyemez oldum ve paketi iptal etmek istedim. Bu durumda da bana hattın yasal sahibi olmadığınız için iptal edemeyiz dediler. Buna karşın ben de paketi yükseltebilirken kendim yükseltiyorum ama neden düşürürken yasal sahibi gerekiyor diye sorduğumda öyle bir şey olamaz siz yükseltme de yapamazsınız dediler ama bu gerçekleşti. Bu yüzden şikayetçiyim.

Oğuz 484 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizi 12.02.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Oğuz09 Şubat 2015

    1 saat önce hattın yasal sahibi platin paketi iptal ettirdi fakat bu konuda yaşamış olduğum mağduriyetimden hala şikayetçi olup bir çözüm beklemekteyim.

  • Turkcell Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön