31 Ekim 2016

Turkcell Tarife Değişikliği Mağduriyeti!

Kullanmış olduğum, ücreti 49 TL olan faturalı hat tarifem, 12 aylık taahhütü bittiği için 69 TL olarak değiştirilmiştir. Bu değişiklik hiçbir şekilde ne telefon ne e-mail ile tarafıma bildirilmiştir. 27 Ekim'de şans eseri fark edip, Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek durumu izah ettim. Görüştüğüm temsilci uzun süreli Turkcell kullanıcısı olmama rağmen yeni bir taahhüt altına girmeden daha avantajlı bir tarife sunamayacaklarını, aynı içeriğe sahip ancak adı farklı olan başka bir tarifeden taahhütsüz 59 TL'ye hizmet alabileceğimi fakat bunu da ancak bir sonraki fatura kesim tarihinden itibaren başlatabileceğini belirtti. Bu ölçekteki, kurumsal bir şirketin, kurnazlıklarla eski müşterilerini mağdur etmesi bahsettikleri müşteri memnuniyeti politikasıyla ters düşmektedir. Mağduriyetim giderilmediği takdirde, bu şartlarda aldığım hizmeti sonlandıracağımı bildiririm

Mihraç 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 31.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön