22 Ekim 2015

Turkcell Tarife Değişikliği Engelleniyor!

İnternetten şifre ile giriş yapılarak tarife değişikliği yapabildiğimizi iddia eden Turkcell, beni teknik arıza bahanesiyle sürekli engelliyor. Konuş Kazan tarifemi iptal etmek istiyorum. Sitenin hiçbir yerinde iptal nasıl yapılır yazmıyor.

Diğer birçok tarife için iptal koşulları varken, konuş Kazan için iptal nasıl yapılır bilgisi yok. Konuş kazan tarifemin iptali için Turkcell'in tüketiciyi detaylı bilgilendirmesini istiyorum. Üye olurken sağlanan kolaylık, iptal aşamasında binbir zorluk ve tuzak olarak karşımıza çıkıyor!

Nils 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 22.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön