21 Ekim 2016

Turkcell Tarife Değişikliği....

İstemiş olduğum tarifeye geçiş yerine farklı bir tarifeye geçiş yaptılar. Dört Dörtlük tarife yerine interneti bol tarifeye geçirmişler. Bu nedenle ne evimdeki internet hızlandı ne de GSM'de istediğim tarifeye geçiş sağlamış oldum. Müşteri hizmetlerini 08.10.2016 tarihi itibariyle defalarca arayıp, her seferinde hızlandırma talebinde bulunmama rağmen 96 saatlik bir sürenin olduğunu belirttiler.

Bu süre bugün (20.10.2016) tarihi itibariyle yaklaşık 8 gün (192 saat) geçmiş olup halen şikayetim kapanmamıştır. Faturamın yenilenme tarihi 25.08.2016.Yani yaklaşık 5 gün sonra boş yere 1 fatura yani 80 TL Turkcell haksız bir ödeme yapmış olacağım. İşlemimi isteseler çok kısa bir süre içerisinde geçişini yapmak ellerinde olmasına rağmen bunu günlerce müşteri hizmetleri ile görüşmem dahilinde hiçbir sonuca ulaşamadım. Çok pişmanım.

Volkan 104 Okunma

Cevaplar

  • Volkan21 Ekim 2016

    Halen aradan 15 gün geçmiş inceleme yapılmakta diyorsunuz? Böyle saçmalık görmedim? Sizden sadece doğru tarifeye geçişimi talep ettim! Bu süreçte yaşamış olduğum mağduriyetin giderilmesi gerekirken halen incelemede diyorsunuz? Sizin bu tür işlemlerde maksimum 96 saatte müşteriye kesin dönüş yapmanız gerekirken 15 gün geçmiş halen net bir cevap yok. 3 gün sonra yeni fatura dönemim başlıyor. Boş yere 1 ay fatura ödemek istemiyorum! Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön