10 Mayıs 2016

Turkcell Tarife Değişikliği...

1 yıllık taahhüt vererek Turkcell'den aldığım 49 küsur TL olan paketimin süresi 09.05.2016 tarihi itibariyle dolacağı için aynı gün içinde firmayı aradım. Başka bir operatöre geçeceğimi mevcut paketi istemediğimi söyledim. Müşteri temsilcisi bana sormadan yenileme yapmayacaklarını iletti. Fakat 10.05.2016 tarihinde hesabımı kontrol ettiğimde aynı paketi bana 69 TL'den tanımladıklarını gördüm. Hemen müşteri temsilcisini aradım, bana bununla ilgili bir düzeltme yapamayacaklarını 1 ay bu paketi kullanmam gerektiğini söyledi. Sadece kayıt açacağını ve bana geri döneceklerini söyleyip beni başından savdı Turkcell'in yaptığı 1 değil 2 değil.

Nurten 96 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön