14 Ekim 2015

Turkcell Tarife Değişikliği...

Tarife değişikliği sebebiyle, kullanmakta olduğum kamu tarifesi paketinden genç Turkcell tarifesine geçtim. Eylül ayında ödemiş olduğum kamu tarifesinin son faturası tahsil edilmiş oldu. Eylül 11'den Ekim 11'e kadar yeni talep etmiş olduğum Genç Turkcell tarifesini kullandığımı zannederken, fatura günü geldiğinde hem eski faturamın tutarını ödetip hemde yeni tarifenin aylık tutarını benden tahsil etti. Konuyla alakalı, müşteri hizmetleriyle görüşmem neticesinde kendilerinin tüm Turkcell müşterilerine tarife değişikliği olduğunda söz konusu şekilde tahsilat yapıldığını belirtti. Buradan, bu şekilde davranılırsa tüm müşterilerini kaybedeceklerini söylemek istiyorum. En kısa zamanda ayrılıyor.

Eray 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 16.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin talebi sonuçlanmıştır. Bilgisi aktarıldı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön