Turkcell Tarife Değişikliği!

Sibel Ç. |

Hat babamın adına kayıtlı ancak yıllardır ben kullanıyorum. Dün tarife değişikliği için müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bana bir "profesyoneller@turkcell.com.tr" adlı bir mail adresi verdi. O mail adresine ise yazmam gerekenleri söyledi. Mailin gönderilmesinin ardından işlemimin onaylanacağını belirtti. Ben de denileni yaptım. Bugün faturamı görüntüledikten sonra müşteri hizmetlerini aradım ve işlemimin durumunu sordum ancak işleme alınmadığını ve başvurumun iptal edildiğini öğrendim. Yanlış bilgilendirilmenin yanı sıra işlemim tamamlanmadı ve ayrıca fatura kesim tarihinin geçmiş olmasından dolayı önümüzdeki ay da aynı fiyat üzerinden ödeme yapacağım söylendi. Mağduriyetim giderilsin.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  12:23

  Müşterimiz ile 09.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Profesyonel 500 paketine geçiş talebi alınmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Nisan
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.