26 Mart 2013

Turkcell Tarife Değişikliği!

Turkcell bayisinden 25.03.2013 tarihinde kontörlü hat aldım. Aldığım bayiide hattımı gnçtrkclli olarak kullanmak istediğimi söyledim fakat bayan arkadaş TC kimlik no mun üzerine kayıtlı bir gnçtrkclli kullanıcısı olduğunu söyledi.

Bu işlem 532 nolu müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirip hattınızı gnçtrkcll e geçirebileceğimi söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını hat sahibinin değişiklik yapması gerektiğini söylediler. Fakat sonuçda benim TC kimlik no üzerime ait olan işlemin iptalini benim gerçekleştirememem çok tuhaf. Tarifeden yararlanan numarayı da paylaşmadılar.. Mağduriyetim devam etmektedir. Gereğinin en kısa sürede yapılmasın istiyorum.

Muhammet 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizi 29.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön