Turkcell Tarife Bedeli Taahhütüm Dolmadan Arttırıldı!

Deniz A. |

Turkcell'den taahhütlü cihaz aldım ve bu cihazla birlikte hepsi 300 tarifesini kullanmaktaydım. Tarifemin cihaz sürem dolmadan değişmeyeceği değişirse belli bir bedel ödemem gerektiğini TİM'den söylediler. Buna istinaden ben de son cihaz taksitim gelene kadar bekledim ancak son faturam da gördüm ki son cihaz taksitim faturamda olduğu halde 33 TL'ye kullandığım hepsi 300 paketime 50 TL fiyat yazılmış.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da hiçbir müdahalede bulunamadıklarını söylediler. Turkcell verdiği sözü tutmamış cihaz taksitimin son faturamda olduğu halde kullandığım tarife fiyatını arttırmıştır. Mobil imzanın fiyatının arttığını mesajla bildiren Turkcell kullandığım tarifenin fiyatının artacağını bile haber vermemiştir. Anladım ki Turkcell müşterisini yanıltma politikası izleyen bir firmadır. Mağduriyetim giderilmez ise kendimin ve çevremin Turkcell aboneliklerimi iptal ettireceğim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  10:39

  Müşterimiz ile 03.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Deniz A.
  31 Temmuz
  23:30

  Firma hala şikayetimi sorunumu gidermemis bana bilgi verme zahmetine dahi girmememistir Yazıklar olsun Turkcell'e hiç böyle olacağını tahmin etmemistim çok uzgun ve kizginim

 • 27 Temmuz
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.