27 Temmuz 2016

Turkcell Tarife Bedeli Taahhütüm Dolmadan Arttırıldı!

Turkcell'den taahhütlü cihaz aldım ve bu cihazla birlikte hepsi 300 tarifesini kullanmaktaydım. Tarifemin cihaz sürem dolmadan değişmeyeceği değişirse belli bir bedel ödemem gerektiğini TİM'den söylediler. Buna istinaden ben de son cihaz taksitim gelene kadar bekledim ancak son faturam da gördüm ki son cihaz taksitim faturamda olduğu halde 33 TL'ye kullandığım hepsi 300 paketime 50 TL fiyat yazılmış.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da hiçbir müdahalede bulunamadıklarını söylediler. Turkcell verdiği sözü tutmamış cihaz taksitimin son faturamda olduğu halde kullandığım tarife fiyatını arttırmıştır. Mobil imzanın fiyatının arttığını mesajla bildiren Turkcell kullandığım tarifenin fiyatının artacağını bile haber vermemiştir. Anladım ki Turkcell müşterisini yanıltma politikası izleyen bir firmadır. Mağduriyetim giderilmez ise kendimin ve çevremin Turkcell aboneliklerimi iptal ettireceğim.

Deniz 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 03.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Deniz31 Temmuz 2016

    Firma hala şikayetimi sorunumu gidermemis bana bilgi verme zahmetine dahi girmememistir Yazıklar olsun Turkcell'e hiç böyle olacağını tahmin etmemistim çok uzgun ve kizginim

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön