30 Ocak 2014

Turkcell Tarafından Mağdur Edildim!

06.01.2014 tarihinde saat 19.27 de banka kartımla iletişim merkezinden ödediğim tutar karşılığında kontör alamamış olup Turkcell iletişim merkezinden slip ve dekontumla birlikte tarafınıza dilekçe göndermiştim.

Turkcell Müşteri Hizmetleri banka hesabıma iade yapılacağı söylenmesine rağmen hala bu işlem gerçekleşmemiş olup, bana bankamla görüşmemi söylediler. Banka şubemdeki görevli bunun imkansız olduğunu tutarın hesabımdan çekildiğini ve benim tarafınızca ve bariz bir şekilde mağdur edildiğimi söyledi.

Bu sorumsuzluk önümüzdeki 3 gün içinde düzeltilmezse, bu durumu Tüketici Hakları Mahkemesinde sonlandıracağım.

Halenur 95 Okunma

Cevaplar

 • Halenur02 Şubat 2014

  Gönderdiğim konuyla ilgili dilekçe ve belgelere bile sahip çıkamıyorlar. Yazık!

 • Halenur30 Ocak 2014

  İki kez mi aramışsınız? Ayıp yahu edep 1 kez aramışsınız onu da otobuste olduğum için duymadım. Bi iş yapıyorsunuz bari yalan söylemeyin!

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizi 30.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön