28 Ağustos 2013

Turkcell Tarafından Mağdur Edildim!

İnternette Callonn Media Grup 'un reklamına kanıp istemeden üye yapıldım. Aylık 12 TL alıyoruz deyip onayımı almadan hattımdan tahsil edilmiş. Turkcell ile anlaşması ola bu grubun iptali için görüştüm iptal ettik dediler. 2. ay gelince Turkcell'de şef V. beyle görüşüp tekrar iptalini istedim.

Sistemlerinin bozuk olduğunu söyleyince şirketi telefonunu istedim sanırım A. hanım tamam dedi ama yine de hesabımdan almışlar. 28. 08. 2013 12. 20 itibariyle M. hanımdan 2. kez bunun araştırılmasını ve bunun bir daha tekerrür etmemesini söyledim. İki aylık paramın hesabıma iadesini talep ediyorum.

Oya 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön