07 Mart 2016

Turkcell Tarafından Kredi Kartımdan İzinsiz Ücret Kesintisi Yapıldı.

03.03.2016 tarihinde Vakıfbank kredi kartımdan 30.00+30.00 toplamda 60 TL ''Turkcell 3D data yükleme '' adı altında ücretlendirme ile para çekilmiş ve bunun karşılığında bir mal ve hizmet elime geçmemiştir. Bilgim dışında yapılan bu işlem yanlıştır. Turkcell gibi bir firmanın bu tarz art niyetli yollara karışması çok güven zedeleyici. Bu durumun acilen düzeltilmesi gerekmektedir. Yoksa hukuki yollara başvuracağım. Kredi kartımın benim bilgim dışında, güvenlik sorgulaması yapmadan Turkcell tarafından kullandırılması suçtur. Bilgim dışında, uygunsuz ve güvenlik sorgulaması yapılmadan, kanuna aykırı çektirilen tüm işlemlerin iptalini ve iadesini talep ediyorum.

Servet 146 Okunma

Cevaplar

  • Servet04 Haziran 2016

    Toplam 60 TL tutar kredi kartıma iade edilmiş... Teşekkürler...

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz ile 07.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye ile ilgili bankasından veya savcılık kanalından destek alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön