09 Kasım 2013

Turkcell Tarafından Haksız Yere Alınan Vınn Ücreti!

Vınn mobil internet kullanmaktaydık ancak 10 gün kadar önce kapattırdık. Fatura ise 139. 90 TL geldi. Şok oldum. Oysaki bizim internet anlaşmamız 4 GB 40 lira idi. Bize yaptıkları açıklama ekstra 3, 5 GB internet kullanarak paketi aşmışız. Halbuki biz bu kadar kullanmadık. Üstelik indirim istediğimizde interneti kapattırmışsınız indirim yok dediler. Zaten 4 GB internete 40 lira ödüyoruz 3, 5 GB internetin fiyatı nasıl olur da 100 lira olur? Resmen interneti iptal ettirdik diye bize ceza kesmişler ben böyle şey görmedim. Ben bu faturayı ödemeyeceğim, Turkcell'i de tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Telefon hattımı da taşıyacağım.

Filiz 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 13.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.10.2013 tarihli faturalandırması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön