Turkcell Tarafından Haksız Yere Alınan Vınn Ücreti!

Filiz Kuzeyi Ö. |

Vınn mobil internet kullanmaktaydık ancak 10 gün kadar önce kapattırdık. Fatura ise 139. 90 TL geldi. Şok oldum. Oysaki bizim internet anlaşmamız 4 GB 40 lira idi. Bize yaptıkları açıklama ekstra 3, 5 GB internet kullanarak paketi aşmışız. Halbuki biz bu kadar kullanmadık. Üstelik indirim istediğimizde interneti kapattırmışsınız indirim yok dediler. Zaten 4 GB internete 40 lira ödüyoruz 3, 5 GB internetin fiyatı nasıl olur da 100 lira olur? Resmen interneti iptal ettirdik diye bize ceza kesmişler ben böyle şey görmedim. Ben bu faturayı ödemeyeceğim, Turkcell'i de tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Telefon hattımı da taşıyacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  13:18

  Müşterimiz ile 13.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 25.10.2013 tarihli faturalandırması hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 12 Kasım
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.