Turkcell Tarafından Faturam Kabul Edilmiyor!

Maksutcan Y. |

22 ekimde Garanti Bankası aracılığıyla kartımdan Turkcell'in sitesinden ödeme yaptım. 30 ekim '1 kasım 2013'te hattımın aramalara engelleneceğine'' dair uyarı aldım. 31 ekimde Turkcell'i arayıp problemin neyden kaynaklandığını sordum faturamı ödemediğim dendi. Bunun üzerine fatura dekontunu Turkcell'e postaladım TEB aracılığıyla tekrar fatura yatırdım, dekontu yolladım.

Turkcell'de meydana gelen bir hata sebebiyle 2. ödemem yine sistemde görülmedi dekont formata uygun değilmiş 4 kasımda tekrar gönderdim. Arayıp problemin bankanın paramı başka firmaya aktarması dediler. 2 bankadan da hesap ekstresi aldım. İletişim merkezinden postaladım dilekçeyle. Problemin 2 günde çözüleceği söylendi çözülmedi. Bugünde 13 kasımda aramalara kapanacağı söylendi.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  15:43

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 13 Kasım
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.