06 Şubat 2014

Turkcell Tarafından Bugün Üçüncü Kez Aranıp Rahatsız Ediliyorum.

Daha önce ocak ayının sonlarına doğru Turkcell'in gizli numaradan defalarca aramasıyla ilgili şikayette bulunmuştum ve bir daha taraflarından rahatsız edilmeyeceğim söylenilmişti. Müşteri hizmetleri bana bir daha böyle bir durumla karşılaşmayacağımı söyledir. Daha bir ay olmadan bu kez de 755 44 44 diye başlayan 850 200 11 11 numarasından 3 defa arandım. 1. aramada uykumdan edildim, 2. ve 3. aramaları açtım. 2. aramayı bitirdikten 3 dakika sonra 3. defa arandım. Y.... isimli şahısla görüştüm 2 defa istemediğimi belirttiğim halde tekrar tekrar Turkcell'in araması ironik midir? Yardımcı olursanız sevinirim yoksa operatörümle görüşüp kesin bir yol bulmak istiyorum.

Bedirhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön