18 Ekim 2016

Turkcell Tarafıma Ait Olmayan Bireysel Finans Üyeliği.

Turkcell faturalarım otomatik ödemede olduğu için detayları inceleme gereği duymuyordum. Fakat son faturama baktığımda fazladan fatura tutarını görünce nedeninin öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım ve 19.07.2016 tarihinden itibaren kendi bünyelerinde olan ''bireysel finans'' adli bir üyeliğe mesajla onay verdiğimi bu yüzden haftalık 7 TL ücret kesildiğini bildirdiler. Ben onlara asla ama asla mesaj olarak onay vermediğimi ve araştırılmasını istedim. Turkcell gibi global bir firmadan böylesine bir durumu beklemezdim. Müşteri temsilcisine bireysel finans nedir ne işime yaramış diye sorduğumda ise, evdeki ekonomik bütçeleme ve ekonomi yapma gibi tüyoların olduğu bir servis olduğunu öğrendim. Nasıl benden habersiz üyelik başlatıp, üstüne de haftalık 7 TL kesip, ne gibi ekonomik tüyodan bahsediyorsunuz. Bütün üyelik adı altında kesilen tutarların tarafıma iadesini istiyorum.

Aysin 1.523 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizi 20.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön