Turkcell Tamir Edilmiş Cihaz Satıyor.

İsmail V. |

Sıfır diye peşin para sayıp aldığım cep telefonum ben almadan önce tamir ettirilmis. Cihaz bana sıfır gibi satıldı ve bunu İstanbul'un göbeğinde Turkcell Şengüller Üsküdar çarşı Şubesi tarafından yapıldı. Daha kötüsü durumu düzeltmek yerine bana mahkemeye gidin hakkınızı orada arayım diye akıl veriyorlar .

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail V.
  26 Mayıs
  14:54

  Tarafima Sadece bir adet mail atıldı başka da bir çözümlerini göremedim turkcellin

 • 23 Mayıs
  15:14

  Müşterimizi 23.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İsmail V.
  23 Mayıs
  14:31

  Elimde bu konuya dair tüm belgeler mevcuttur ayrıca Şengüller genel merkezinde teknik servis sorumlusu mehmet kurt ve turkcell iletisim merkezi üsküdar çarşı Şubesi sorumlusu asım bey ile gorustum ama çözüme kavuşturulmadı magduriyetimi gidermediler ve bana mahkemeye başvurmamı pişkin bir şekilde öneriler ayrıca turkcell musteri hizmetlerine de şikayette bulunmak için aradım ancak bu konuda şikayet olusturamayacaklarini bildirdiler....

 • 23 Mayıs
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.