26 Ağustos 2016

Turkcell Tam Teslim Edilen Evrakların Eksik Diye İddia Edilmesi!

Yaklaşık 40 gün önce 2 hattımla birlikte daha iyi hizmet alacağımızı düşünerek Turkcell'e taşıdım taşımaz olsaydım. Hattın bir tanesi açık çalışıyor. Diğer hattıma mesaj geldi birkaç kez eksik evrakınız var hattınız kapanacak diye. Bayiye gittim eksik evrakımın olmadığını mesajları dikkate almamı söylediler ve hattım kapandı. 2 gündür kapalı müşteri hizmetlerini arıyorum. Bayii çözecek diyor. Bayiye gidiyorum tekrar yolluyorlar aynı gün 2 kez yolladık sonuç hala hat kapalı. Turkcell anladığım kadarıyla bıktırıp hattı taşımamızı istiyor daha sonra taahhüt ettiğimiz 1 yıl için bizden ceza alacak oda olmazssa hat açma ücreti talep edecek yani her şekilde haksız kazanç derdinde. Eksik evrak varsa hattımı neden açıyorsun kardeşim? Şimdi tüm bunları noterle tespit ettirip tüketici mahkemesine gideceğim.

İhsan 203 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İhsan 26 Ağustos 2016

    Eksik evrak dediğiniz sadece adres tesbiti için aldığınıuz fatura. Ki onu bayinize vermiştim. Tekrar verdim size ulaşması ve incelenmesi 4 gün sürdü Turkcell için skandal bence hiçbir hakkınız olmadığı halde haksız yere 4 gün telefonumu kapattınız. Eksik evrak varsa hiç açmayın anlarım

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön