02 Ağustos 2013

Turkcell Tam Fatura Göndermişler!

Yukarıda belirtmiş olduğum numaraya ait kullandığım Turkcell vınnın 19 Haziran'da taahhüdü doluyordu 19 Haziran'da günü sona erdiğinde iptal ettirdim son faturasını yatırdım. Bu ay tekrar mesaj yollayarak 35 TL'lik fatura ödemesi yapmam gerektiğini belirttiler.

Turkcell Mecidiyeköy şubesine giderek konu hakkında bilgi aldım. Ayın 10'undan sonra fatura kesimi olduğu için 19'unda kapattırma dilekçesi verdiğimden dolayı bir sonraki aya ait de fatura çıktığını belirttiler.

Bu tüm ay kullanılan bir cihaz değil taahhüt süresi sona erdiğinde kapatılan bir cihaz olmasına rağmen tam fatura yönlendiriliyor.

Seda 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizi 06,08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön