23 Şubat 2013

Turkcell Talep Dışı Paket Yükleme!

Yıllardır Turkcell kullanıyorum ve hep aynı sorunu yaşıyorum. Ne zaman yurt dışına çıksam, Turkcell benim talebim dışında hattıma paket (sms, internet) yüklüyor. Ve yurt dışında olduğum için, her seferinde bu işlemleri iptal ettirmek için dünya para harcıyorum.

Şimdiye kadar Turkcell'in yaptığı bu hataları düzeltmek için 100 liradan fazla harcamışımdır. Müşteri talep etmeden paket yükleme hakkını kim veriyor size? Gerekli yerlere şikayet edeceğim Turkcell'i en azından ödediğim paraları geri alırım belki.

Ayrıca müşteri hizmetleriyle konuşurken, yurt dışından aradığımı, fazla para yazdığını defalarca belirtmeme rağmen, birbirlerine aktarmaları sürekli, diyecek söz bulamıyorum.

Uğur 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön